UKJ OSTOJA laureatem Plebiscytu Orły Aktywności Fizycznej

  • UKJ OSTOJA
  • blog
  • UKJ OSTOJA laureatem Plebiscytu Orły Aktywności Fizycznej
  • admin
  • 22 grudnia, 2020
  • Brak komentarzy

UKJ OSTOJA Orłem Aktywności Fizycznej

Stale się rozwijamy dbając o wysoki poziom świadczonych naszym Klubowiczom i Gościom usług. Nasza praca włożona w to aby zapewnić Państwu najwyższe standardy obsługi została doceniona przez kapitułę prestiżowego programu Orły Aktywności Fizycznej.

Orły Aktywności Fizycznej

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.  Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości